Гарні новини про зміни на краще у стані Світлани, повідомив відомий вінницький митець – фотограф Зорій Файн. Сьогодні, 31 першого липня, жінку мають перевести з реанімаційного відділення до терапії.

Світлана Поляковська (Вознюк) кандидат мистецтвознавства, спортивна та цілеспрямована людина. Жінка перебувала в комі після падіння з ровера. Рідні не могли власними силами здолати недугу, адже щодня на лікування уходило близько чотирьох тисяч гривень.

“Трошки говорить і посміхається! І доктора посміхаються! І ми посміхаємося! Рідні просять тимчасово зупинити збір грошей. Вам всім величезне спасибище від Антона і Людмили Микитівни. Адже “підключилися і рвонули” всі, хто міг: друзі і знайомі, однокурсники, педагоги, студенти, учні з різних країн і міст. І сума, необхідна для лікування, зараз є. Спасибі всім за допомогу! Дякую за віру і надію. Спасибі!!!”, – пише її подруга Анна Іванова у Фейсбук.

Ось пост про допомогу, якій оприлюднили багато відомих людей та ЗМІ Вінниці

Світлана кандидат мистецтвознавства, спортивна та цілеспрямована людина. Нині жінка у комі. Щодня на лікування йде близько чотирьох тисяч гривень.

“Тиждень тому вона впала з велосипеда, вдарилася головою і впала в кому. Лежить в реанімації на Київській. Кожен день за її життя йде боротьба. Стан середньої тяжкості. Без свідомості. Ще не відомо, чи може знадобиться операція. Кожна нова інформація для нас — як ковток повітря. Вчора вона відкрила очі. Маленька перемога. Її розкішне волосся, що не обрізалися ніколи, як і у її мами — гордість і сімейна традиція — вчора у лікаря так і не піднялася рука дати команду обрізати”, — йдеться у повідомленні у Фейсбуці від Зорія Файна

Власними силами здолати недугу сім’я не може. Потрібна допомога. Реквізити для допомоги: Син Світлани Антон Поляковський: ПриватБанк 4149 4393 1572 78875309 2127 3201 2842 (це не Приват, тому вибираємо «відправити на карту будь-якого українського банку»).

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я