Прокуратура Вінницької області  розпочала розслідування щодо неналежного виконання професійних обов’язків медиків.

Прокуратурою Вінницької області за результатами розгляду звернення, опублікованого у деяких  інтернет-виданнях, щодо неналежного лікування 12-річного вінничанина Дмитра Ш., до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 140 КК України.

Зокрема, у заяві йдеться про те, що на думку родини хлопчика, у наслідок неналежного виконання професійних обов’язків медичними працівниками одного з лікувальних закладів міста Вінниці, які здійснювали лікування дитини протягом 2019 – 2020 років, у нього стався рецидив. За висновками лікарів “Охмадиту” на дитину чекає оперативне втручання за кордоном.

Довідково: ч. 2 ст. 140 КК України – Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником,- карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, повідомляє пресслужба прокуратури Вінницької області.

Попередня публікаціяЗавтра у Вінниці запрацюють фонтани, а фонтан “Рошен” за тиждень
Наступна публікаціяСвітлана Поляковська (Вознюк) вийшла з коми, рідні вдячні за підтримку вінничанам

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я