Вінницькі аудитори впродовж січня – червня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму більш ніж 62 мільйони гривень.

За результатами ревізій та перевірок, проведених фахівцями Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, впродовж січня ‒ червня 2020 року забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 62,1 млн грн.

Правоохоронним органам передано матеріали 16 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 7 досудових розслідувань та вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За допущені фінансові порушення та порушення законодавства про закупівлі до адміністративної відповідальності притягнуто 47 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 17, зокрема 1 особу звільнено із посади.

До об’єктів контролю, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 12 фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій із бюджетними коштами та прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням суми субвенції.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 97 управлінських рішень.

Повідомляємо, що зателефонувавши на «телефон довіри», який функціонує щодня, крім вихідних та святкових днів, з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 15:45, кожен громадянин може повідомити про факти незаконного використання посадовими особами підприємств, установ та організацій бюджетних коштів. («Телефони довіри»: (044) 484-69-45 – апарат Північного офісу Держаудитслужби, (0432) 66-28-96 – Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області).

Крім того, в Управлінні за номером (0432) 66-14-56 діє пряма «антикорупційна лінія», за якою можна повідомити про випадки зловживання посадовими особами Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області службовим становищем, повідомляє прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області.

Попередня публікаціяУ Вінниці ремонтують бібліотеку на вулиці Бучми
Наступна публікаціяПоліція Вінниччини розслідує ДТП, в які загинув водій «ВАЗ -2106»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я