У Вінниці збудували спортивне ядро біля школи №33. Фото

У Вінниці активно будують спортивні ядра біля міських шкіл. Ще один сучасний багатофункціональний спортивний об’єкт отримала школа №33. Новозбудований комплекс відкрили для усіх бажаючих. Тут зможуть тренуватися мешканці цього мікрорайону, а з нового навчального року займатимуться учні на уроках фізкультури. Загалом у місті за останні кілька років збудували уже 11 повноцінних спортивних майданчиків, повідомляє Вінницька міська рада.

Біля школи №33 збудували футбольне поле зі штучним покриттям, облаштували трибуни для глядачів та дві лавки з навісами для запасних гравців. Також тут є бігова доріжка, майданчики для стрибків у довжину, для гри у баскетбол та волейбол, гімнастичний майданчик та встановлені тренажери. А також тут облаштована смуга перешкод для військово-патріотичного виховання.

«Ми робимо спортивні ядра біля шкіл для навчального процесу і для занять фізкультурою і спортом в позанавчальний процес усіх мешканців району. Важливо, щоб ці майданчики не були тільки для уроків фізкультури, щоб люди могли зробити вранці якусь пробіжку, пограти у волейбол, баскетбол, адже не в кожного вдома є якийсь тренажер. Ми вже подали всі документи на введення в експлуатацію. Ми планували цей стадіон відкрити на перше вересня, але підрядник виконав роботи раніше, він не повинен простоювати все літо. Нехай люди займаються. Це робилось для мешканців», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Варто зазначити, що на спортивному майданчику встановили антивандальне обладнання, зробили гарне освітлення, а територія знаходиться під відеонаглядом. Як зазначила директор школи Наталія Сидоренко, з початком навчального процесу, коли стадіон використовуватимуть для занять учнів, графік відвідувань відкоригують. Але так само доступ для мешканців буде збережено.

Попередня публікаціяНа Вінниччині понад 6 тисяч рослин маку та конопель вилучили поліцейські у жителів області
Наступна публікаціяНа Вінниччині вже 2253 випадки захворювання COVID-19, 32 за останню добу

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я