Home Новини Прокуратура Вінниччини оприлюднила графік роботи за умов карантину

Прокуратура Вінниччини оприлюднила графік роботи за умов карантину

0
Прокуратура Вінниччини оприлюднила графік роботи за умов карантину

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, встановити в прокуратурі області та місцевих прокуратурах такий режим роботи:

початок роботи з 8 години – упродовж робочого тижня;

перерва на обід з 12 години до 12 години 45 хвилин упродовж робочого тижня;

кінець робочого дня в понеділок, вівторок, середу та четвер – о 17 годині, у п’ятницю – о 15 годині 45 хвилин;

вихідні дні – субота і неділя.

Напередодні святкових та неробочих днів тривалість робочого дня скорочується на одну годину.

Такі зміни внесені до режиму роботи органів прокуратури відповідно до постанови КМУ від 20.05.2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів, з урахуванням змін, внесених постановою КМУ від 17.06.2020 року № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», керуючись ч. 2 ст. 11, ч. 2 ст. 17 Закону України «Про прокуратуру», наказом Генерального прокурора від 07.07.2020 № 315 та наказом  прокурора області від 09.07.2020 № 91.

Також звертаємо увагу, що на час дії карантину проведення особистого прийому заявників, запитувачів інформації в органах прокуратури призупинено.

Нагадуємо, що, в умовах карантинних обмежень, звернутися до прокуратури області громадяни можуть через скриньку за адресою: вул. Монастирська, 33, місто Вінниця (хол адміністративної будівлі) та поштою за цією ж адресою, на електронну пошту: public@vin.gp.gov.ua, zvern@vin.gp.gov.ua або  зателефонувавши за номером телефону (0432)- 67-22-06.

Засоби телефонного та електронного зв’язку, поштові адреси місцевих прокуратур Вінницької області оприлюднені на офіційному сайті прокуратури області та Єдиному державному веб-порталі відкритих даних, повідомляє прокуратура Вінницької області.