На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, встановити в прокуратурі області та місцевих прокуратурах такий режим роботи:

початок роботи з 8 години – упродовж робочого тижня;

перерва на обід з 12 години до 12 години 45 хвилин упродовж робочого тижня;

кінець робочого дня в понеділок, вівторок, середу та четвер – о 17 годині, у п’ятницю – о 15 годині 45 хвилин;

вихідні дні – субота і неділя.

Напередодні святкових та неробочих днів тривалість робочого дня скорочується на одну годину.

Такі зміни внесені до режиму роботи органів прокуратури відповідно до постанови КМУ від 20.05.2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів, з урахуванням змін, внесених постановою КМУ від 17.06.2020 року № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», керуючись ч. 2 ст. 11, ч. 2 ст. 17 Закону України «Про прокуратуру», наказом Генерального прокурора від 07.07.2020 № 315 та наказом  прокурора області від 09.07.2020 № 91.

Також звертаємо увагу, що на час дії карантину проведення особистого прийому заявників, запитувачів інформації в органах прокуратури призупинено.

Нагадуємо, що, в умовах карантинних обмежень, звернутися до прокуратури області громадяни можуть через скриньку за адресою: вул. Монастирська, 33, місто Вінниця (хол адміністративної будівлі) та поштою за цією ж адресою, на електронну пошту: [email protected], [email protected] або  зателефонувавши за номером телефону (0432)- 67-22-06.

Засоби телефонного та електронного зв’язку, поштові адреси місцевих прокуратур Вінницької області оприлюднені на офіційному сайті прокуратури області та Єдиному державному веб-порталі відкритих даних, повідомляє прокуратура Вінницької області.

Попередня публікаціяНа Вінниччині можуть стягнути півмільйона за незаконну порубку дерев
Наступна публікаціяНа Вінниччині поліція запобігла розгортанню конфлікту між сільгоспвиробниками

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я