На Вінниччині поліція запобігла розгортанню конфлікту між сільгоспвиробниками. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції.

11 липня в Бершадському районі сталася конфліктна ситуація між представниками двох суб’єктів господарювання з приводу права власності на урожай зернових. Одна зі сторін розпочала збір врожаю на полі у с. Чернятка. Поліцейські не допустили порушення правопорядку. До з`ясування усіх обставин і права власності на врожай техніка та зібране зерно були вилучені.

За словами начальника Бершадського відділу поліції Віктора Піруса, поліцейські забезпечили охорону публічної безпеки та запобігли можливому розгортанню конфлікту за межами правового поля. На місці події провели першочергові слідчі дії.

За словами начальника Бершадського відділу поліції Віктора Піруса, аби попередити можливе неправомірне заволодіння зерновими, робота сільськогосподарської техніки була зупинена. Техніку та близько 21 тонни зібраного зерна вилучили. Наразі слідство звернулось з клопотанням до суду щодо накладення арешту на вилучене майно, яке є речовим доказом.

Відкрито кримінальне провадження за ст.356 ККУ (самоправство) та 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки), в рамках розслідування яких з’ясовуються усі обставини та право власності на урожай. Закликаємо усіх суб’єктів господарювання вирішувати цивільно-правові спори в рамках чинного законодавства, не вдаватись до протиправних дій.

Поліція захистить законні інтереси фермерів та інших суб’єктів господарювання, не допустить рейдерських захоплень і втрати майна законними власниками.

Попередня публікаціяПрокуратура Вінниччини оприлюднила графік роботи за умов карантину
Наступна публікаціяНа Вінниччині в річку Дністер через пошкодження катеру витекла нафта. Фото