Home Новини У Вінницькій області незаконно видобули граніту на 235 мільйонів гривень

У Вінницькій області незаконно видобули граніту на 235 мільйонів гривень

0
У Вінницькій області незаконно видобули граніту на 235 мільйонів гривень

У Вінницькій області слідчі Головного слідчого управління повідомили про підозру колишньому керівнику підприємства за фактом незаконного видобутку граніту на 235 мільйонів гривень.

У підприємства закінчився термін дії спеціального дозволу на видобуток корисних копалин загальнодержавного значення. Однак фігурант, який на той час перебував на посаді керівника, надав розпорядження щодо продовження робіт.

Слідчі управління розслідування корупційних злочинів Головного слідчого управління Нацполіції  під процесуальним керівництвом прокурорів Офісу Генерального прокурора повідомили про підозру колишньому керівнику підприємства за фактом порушення правил використання державних надр.

Фігурант перебував на посаді керівника одного з підприємств у Вінницькій області, яке спеціалізувалося на видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення. Коли у підприємства закінчився термін  дії спеціального дозволу на видобуток граніту, керівник надав розпорядження  щодо  продовження робіт, які тривали вісім місяців.

У результаті незаконного видобутку корисних копалин державі спричинено збитки на суму понад 235 мільйонів гривень.

Наразі триває досудове розслідування за  ч. 4 ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавленням волі на строк до восьми років, повідомляє портал Стопкор з посиланням на управління комунікації Національної поліції України та матеріали Головного слідчого управління НПУ.