Home Новини Школярі у Вінниці можуть отримати грант у 45 тисяч гривень

Школярі у Вінниці можуть отримати грант у 45 тисяч гривень

0
Школярі у Вінниці можуть отримати грант у 45 тисяч гривень

В Україні стартував проект Конкурс шкільних ініціатив. За грант у розмірі 45 000 грн змагаються учні з Вінниці, Червонограда, Херсона, Нікополя та Краматорська. Конкурс шкільних ініціатив проводиться Фондом «Об’єднання» по програмі «Локальні дії: глобальні зміни» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program.

Мета конкурсу: об’єднання зусиль батьків, вчителів та адміністрацій задля створення комфортних умов перебування дітей в закладах освіти.

За перемогу у конкурсі змагаються команди п’яти вінницьких шкіл. Зокрема, серед учасників – учні школи №21 презентує проєкт «Шкільний хол – музей науки». У холі навчального закладу планують облаштувати креативний простір «Космічний лабіринт», фотозону «Живі шахи», експозиції «Анатомія», «Лабораторіум» та інші цікавинки. Автори проєкту вважають, що оригінальний дизайн, змінні експозиції музею сприятимуть підвищенню інтересу до навчання.

У школі №20 хочуть створити шкільний Showroom. Тут хочуть створити освітнє сучасне мобільне середовища для проведення інтерактивних уроків технологій, заходів та різноманітних майстер-класів.

У школі-гімназії №30 хочуть реалізувати проєкт «Фітнес у тридцятій». Планують придбати професійне спортивне обладнання для проведення занять фітнесом та класичною аеробікою, які сприятимуть зміцненню та покращенню здоров’я та фізичного стану учнів, батьків, учителів школи-гімназії.

Ініціатива школи №21 – облаштувати креативний простір для покоління Z. Свої проєкти представили й інші учасники.

Вінничани можуть підтримати учасників із вінницьких шкіл, проголосувавши за той чи інший проєкт на сайті https://os.in.ua/v/ . Голосування триватиме з 10 по 20 липня. Чим більше голосів отримає ініціатива, тим більша вірогідність, що вона буде профінансована, повідомляє Вінницька міська рада.