У Вінниці підозрювані у виготовленні та розповсюдженні дитячої порнопродукції будуть знаходитись під вартою. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції.

Подружжя підозрюють у виготовленні фото,- відео з ознаками порнографії за участі неповнолітніх. Злочинну діяльність вони розгорнули під виглядом діяльності модельної агенції.

9 липня двом зловмисникам, затриманим поліцією в порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.301 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження предметів порнографічного характеру, що містять дитячу порнографію), Вінницьким міським судом обрана міра запобіжного заходу.

35-річному громадянину Австріії, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності на території Австрії, призначено 60 діб тримання під вартою з правом внесення грошової застави в розмірі 300 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (659 тисяч грн.).

До дружини застосовано запобіжний захід – 60 діб арешту з правом внесення застави в розмірі понад 3 млн грн.
Слідство клопотало в суді про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави .

Попередня публікаціяПоліція повернула додому пенсіонерку, яка два дні блукала в лісі
Наступна публікаціяУ Вінниці на через ремонт на Воїнів-Інтернаціоналістів тимчасово припинили гаряче водопостачання