Home Новини Поліція повернула додому пенсіонерку, яка два дні блукала в лісі

Поліція повернула додому пенсіонерку, яка два дні блукала в лісі

0
Поліція повернула додому пенсіонерку, яка два дні блукала в лісі

На Вінниччині поліція повернула додому пенсіонерку, яка два дні блукала в лісі. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції.

8 липня близько 18.00 год. до Тиврівського відділення поліції звернулись жителі села Нове Місто з повідомленням про зникнення своєї матері. 76-річна пенсіонерка ранком 7 липня пішла в ліс по гриби та не повернулась додому. Добу рідні шукали зниклу самотужки, а потім звернулись за допомогою до поліції.

За словами начальника Тиврівського відділення поліції Валерія Домбровського, місцеві поліцейські задіяли усі наявні оперативні та розшукові можливості на пошуки пенсіонерки. Також до розшуку зниклої долучились односельці та рідні зниклої. Протягом ночі особовий склад місцевої поліції прочісував ліси та прилеглі до села території.

9 липня близько 9.00 год. до тиврівських поліцейських зателефонували колеги з сусіднього району та повідомили про те, що зникла пенсіонерка знайдена мешканцями села Лопатинці у Шаргородському районі.

Жінка розповіла, що пішла в ліс по гриби, втратила орієнтир та не змогла знайти дорогу додому. За дві доби 76-річна пенсіонерка подолала понад 20 кілометрів, пройшовши два ліса. Весь час жінку супроводжував її пес.

Пенсіонерку та її собаку поліцейські доставили додому. Життю та здоров’ю жінки нічого не загрожує. З початку року поліцейськими Вінниччини розшукано 853 людини.