Home Новини У Вінниці продовжують практику повної реконструкції прибудинкових територій

У Вінниці продовжують практику повної реконструкції прибудинкових територій

0
У Вінниці продовжують практику повної реконструкції прибудинкових територій

У місті продовжується практика повної реконструкції прибудинкових територій. Перед асфальтування замінюють аварійні інженерні мережі. Наразі такі роботи провели на 5 прибудинкових територіях. У дворах можуть також облаштувати на умовах співфінансування зони відпочинку, дитячі майданчики, паркомісця для автомобілів.

Наразі у місті продовжують замінювати мережі водопроводу, каналізації та теплопостачання на прибудинкових територіях по просп. Космонавтів, 26,28, та вул. В.Порика, 11,13,15. Днями міський голова проінспектував, як у цих дворах ведуться ремонті роботи https://cutt.ly/wo0Kdk4 .

«Також продовжуються роботи по заміні мереж водопроводу та каналізації по вул. А.Первозванного,24,26. На цьому тижні плануємо розпочати роботи по заміні мереж каналізації та теплопостачання по вул.В.Порика,12,14», – зазначив в.о. директора департаменту міського господарства Віталій Місецький.

Варто відзначити, що у зв’язку із пандемією коронавірусу видатки з міського бюджету на ремонт дворів, інженерних мереж та інших важливих об’єктів скоротилися. Однак роботи у різних частинах міста не припиняються. Цього року відремонтують 34 прибудинкові території, на 15 із них проведуть реконструкцію інженерних мереж, повідомляє Вінницька міська рада.