Home Новини У Вінниці на вулиці Брацлавській відновили роботу сервісного центру МВС

У Вінниці на вулиці Брацлавській відновили роботу сервісного центру МВС

0
У Вінниці на вулиці Брацлавській відновили роботу сервісного центру МВС

У Вінниці на вулиці Брацлавській відновили роботу сервісного центру МВС. Про це повідомляє мер міста Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці.

Маю дуже добру новину для автовласників: територіальний сервісний центр МВС відновив свою роботу у нашому «Прозорому офісі» на Брацлавській. Вдалося домовитися з Міністерством внутрішніх справ про продовження співпраці. Дякую за конструктив і розуміння керівнику Головного сервісного центру МВС України Олександру Князюку у вирішенні цього питання!

Адже найважливіше – якість і зручність послуги для клієнта. Саме такою була наша мета, коли ми відкривали у Вінниці на базі «Прозорого офісу» перший такий в країні центр з реєстрації авто та видачі посвідчень водія.
Переконаний, що процедурні питання чи нюанси реорганізації повинні найменше хвилювати людей, адже вони розраховують на якісний та оперативний сервіс і мають його отримати. І це наше спільне завдання з державними органами влади.

Тільки в минулому році у ЦНАПі на Старому місті в цьому центрі провели 14 397 реєстраційних дій щодо транспортних засобів, здали понад 4,5 тисячі іспитів на знання ПДР, видали 5 133 посвідчень водія, а працівники експертної служби провели огляд 11 522 транспортних засобів. Щодня сюди зверталися до 80 відвідувачів. І важливо, що після деякої перерви, тут знову приймають клієнтів!