Home Новини На Вінниччині податківці розповіли на які перевірки під час карантину не діє мораторій

На Вінниччині податківці розповіли на які перевірки під час карантину не діє мораторій

0
На Вінниччині податківці розповіли на які перевірки під час карантину не діє мораторій

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує платникам податків про запровадження мораторію  на проведення документальних та фактичних перевірок. Мораторій триватиме  по останній календарний день місяця в якому завершується дія карантина.

Проте мораторій не поширюється на ряд перевірок. Тож навіть в період карантину податкові органи мають право проводити документальні позапланові перевірки з підстав, визначених п.п. 78.1.8 п. 78.1 ст. 78 ПКУ (щодо законності декларування заявленого до відшкодування з бюджету ПДВ та/або з від’ємного значення з ПДВ, яке становить більше 100 000 гривень). 

Також не потрапили під дію мораторію і фактичні перевірки. Органам податкової служби дозволяється проводити перевірки щодо обліку, ліцензування, виробництва, зберігання та транспортування пального, спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів; цільового використання пального та спирту етилового; обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівномірами-лічильниками. 

Також податківці  здійснюють функції, визначені законодавством у сфері виробництва і обігу спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, пального, з підстав, визначених підпунктами 80.2.2, 80.2.3 та 80.2.5 п. 80.2 ст. 80 ПКУ, повідомляє ГУ ДПС у Вінницькій області.