Home Новини Володимир Зеленський приїде у Вінницю відкривати школу на “Поділлі”

Володимир Зеленський приїде у Вінницю відкривати школу на “Поділлі”

0
Володимир Зеленський приїде у Вінницю відкривати школу на “Поділлі”

Про це щойно повідомив телеграм-канал “Політична Арена Вінниччини”.

За інформацією наших джерел, на Банковій та в обласній адміністрації вже готують перший офіційний візит президента у Вінницьку область. 

Наразі Володимир Зеленський вже їздить по регіонам країни, а самі поїздки більше нагадують передвиборчий тур.

В кожній області, з перемінним успіхом президент перерізає червоні стрічки відкриваючи об‘єкти що входять до проекту «Велике будівництво», чим мало відрізняється від свого попередника на головній посаді країни.

У Вінницькій області Володимир Зеленський планує відкрити нову школу в мікрорайоні “Поділля” та висловити підтримку новому губернатору.

Тим часом у Вінницькій ОДА приховують інформацію від громадськості та ЗМІ на яку суму зі своїх податків вінничани профінансують передвиборчий піар партії “Слуга народу”, в контексті виготовлення інформаційної продукції, бордів, брендування автотранспорту тощо, під головний інфраструктурний кейс президентської партії на місцевих виборах – “Велике будівництво”. 

Підтверджуємо інформацію колег. Так на наш інформаційний запит щодо суми та джерел фінансування інформаційної підтримки “Велике будівництво” на Вінниччині ми отримали дві відповіді-відписки з обласної адміністрації.

Так на наш запит, яка загальна сума фінансування передбачена на інформаційну підтримку реалізації на Вінниччині програми «Велике будівництво», за розпорядженням № 416 від 25 червня 2020 року. Чи передбачались на це витрати з обласного бюджету, чи планується окремий перерозподіл бюджетних коштів для реалізації відповідного розпорядження, першою відписався Департамент будівництва та містобудування Вінницкої ОДА.

В.о. директора департаменту зазначила, що коштів на інформаційне забезпечення проєкту “Велике будівництво” не передбачено. Що логічно для Департаменту будівництва та містобудування.

А от відповідь Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю нас щонайменше здивувала.

Обласний інформаційний Департамент або відмовився виконувати розпорядження Голови Вінницької ОДА “Про інформаційну підтримку реалізації на Вінниччині програми «Велике будівництво», в якому Сергій Борзов доручив Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (Світлана Василюк) профінансувати видатки з виготовлення інформаційної друкованої продукції (брендбук «Велике будівництво»), або в департаменті ОДА намагаються уникнути відповіді на незручне питання журналістів в доволі сумнівний спосіб.

Зокрема у відповіді департаменту зазначено, що на інформаційну підтримку проекту “Велике будівництво” використання коштів обласного бюджету не передбачено.

Хто ж і яким коштом профінансує передвиборчий піар партії “Слуга народу”?

Варіанті може бути декілька.

В ОДА свторили якийсь таємний спецфонд, яким фінансуватимуть виконання розпоряджень голови ОДА.

Голова ОДА профінансує ці видатки власним коштом.

Знайдуть спонсорів.

В ОДА вирішили відмовитись фінансувати інформаційну підтримку “Великого будівництва”.

Щоб розібратись в цій ситуації, ми направимо ще один запит в обласну адміністрацію і проінформуємо наших читачів про результати.