Home Новини У Вінниці за вихідні поліцейські склали 27 протоколів за порушення карантинних вимог

У Вінниці за вихідні поліцейські склали 27 протоколів за порушення карантинних вимог

0
У Вінниці за вихідні поліцейські склали 27 протоколів за порушення карантинних вимог

У Вінниці за вихідні поліцейські склали 27 протоколів за порушення карантинних вимог. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції.

Працівники блоку превентивної діяльності на території міста та області постійно проводять заходи, спрямовані на недопущення поширення коронавірусної інфекції. У вихідні дні поліцейські склали 27 адміністративних матеріалів на порушників карантинних правил, 12 з них – на власників закладів харчування та відпочинку.

За словами начальника управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області Ігоря Волокітенка, поліцейські на території обласного центру та області проводять профілактичні рейди з перевірки закладів харчування, розважальних закладів, зокрема, нічних клубів, з метою недопущення порушень запроваджених карантинних обмежень, дотримання встановлених норм з метою запобігання пандемії.

4 та 5 липня працівниками превентивної діяльності складено 27 адміністративних матеріалів на порушників відповідно до ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм), за що передбачено штраф від 17 000 гривень. Ці матеріали направлені на розгляд до суду.

У місті Вінниці за два дні поліцейські перевірили 40 закладів громадського харчування, 70 закладів торгівлі та 36 розважальних закладів. З них у 13 поліцейські зафіксували правопорушення. На власників та відповідальних осіб складені адміністративні матеріали.

Загалом з початку карантинних обмежень за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм на території області поліцейськими складено 839 адмінматеріалів