У Вінниці вчителька школи №6 перемогла у міжнародному конкурсі на найкращий дистанційний урок. Про це повідомляє мер міста Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці.
Вчителька нашої вінницької школи-гімназії №6 Тетяна Лучицька перемогла у міжнародному конкурсі на найкращий дистанційний урок! Сучасний вчитель повинен йти в ногу з часом і бути інноваційним, і це добре продемонструвало онлайн-навчання під час карантину. Знаю, що чимало батьків скептично ставляться до дистанційного навчання, але добре, що маємо і такі позитивні приклади.
Конкурс «Найкращий дистанційний урок» спільно провели Світовий Конґрес Українців та Конґрес Українців Канади. І важливо, що перемогу вінничанці у номінації присудили її ж колеги-вчителі з різних країн світу.
Вітаю Тетяну і весь колектив гімназії та бажаю подальших успіхів!
![](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2020/07/107371480_1667534726730950_2004620090261847875_o-1024x768.jpg)