Home Новини З початку епідемії у Вінниці зареєстровано вже 1101 лабораторно підтверджений випадок інфікування коронавірусом

З початку епідемії у Вінниці зареєстровано вже 1101 лабораторно підтверджений випадок інфікування коронавірусом

0
З початку епідемії у Вінниці зареєстровано вже 1101 лабораторно підтверджений випадок інфікування коронавірусом

У Вінниці з початку епідемії зареєстровано вже 1101 лабораторно підтверджений випадок інфікування коронавірусом. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

За останній тиждень у місті було зареєстровано 81 випадок інфікування на COVID-19. Це перевищення у 2,7 рази від нормативного показника. З початку пандемії у Вінниці від хвороби померло 16 вінничан.

На сьогодні 766 людей вже одужали, з них – 73 дитини, 152 медичних працівника. Станом на сьогодні хворіє 319 вінничан, з них 23 дитини.

«Зберігається напружена ситуація по захворюваності на COVID-19. За останній тиждень зареєстровано 81 підтверджений випадок інфікування коронавірусом по місту. А нормативний показник має бути не більше 30. Тобто маємо перевищення – в 2,7 рази. На стаціонарному лікуванні в медичних закладах перебуває 66 вінничан», – повідомив міський голова Сергії Моргунов під час щотижневого онлайн брифінгу.

Наразі в реанімаційному відділенні міської клінічної лікарні №1 перебуває 9 пацієнтів, з яких 5 з підтвердженим діагнозом COVID-19, їх стан стабільно важкий. Один пацієнт підключений до апарату штучної вентиляції легень, а 4 – дихають за допомогою спеціальних масок (СІПАП).

В реанімаційному відділенні Вінницької районної лікарні лікується троє вінничан з коронавірусом. Вони теж на СІПАП. Також один вінничанин перебуває в реанімаційному відділенні Калинівської ЦРКЛ, пацієнт підключений до апарату ШВЛ. Стан його важкий.