У Вінниці очільник міста розповів про те, як у відбувається прийом до вузьких спеціалістів у медичних закладах. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Сьогодні, 3 липня, під час онлайн брифінгу міський голова Сергій Моргунов розповів, як відбувається прийом до вузьких спеціалістів у медичних закладах міста. Він зазначив, що жодними нормативними документами тестування пацієнтів на COVID-19 для отримання амбулаторної консультації лікаря не передбачено. Однак таке тестування проводиться, коли пацієнта госпіталізують до медичного закладу.

Очільник міста пояснив, що вузькі спеціалісти приймають за електронним направленням від сімейного лікаря. При необхідності консультування у декількох фахівців – створюються окремі направлення. Це є вимогою Національної служби здоров’я України. Після чого потрібно зробити попередній запис на прийом до фахівця будь-яким зручним способом (через сімейного лікаря або самостійно телефоном чи в електронному режимі) і прийти на консультацію у зазначений час.

«У всіх наших міських комунальних закладах первинного і вторинного рівнів консультують без будь-яких тестів на коронавірус. Єдина вимога – якщо людина госпіталізується до лікарні, то тоді потрібно пройти ПЛР-тестування. Я звертаюся до вінничан, якщо в когось є факти якогось «самоуправства», якщо будь-хто із медиків чи то в амбулаторії сімейного лікаря, або в лікарні вимагає: «хочете прийти на прийом – то повинні здати ПЛР-тест», – прошу одразу повідомляти про це на «Цілодобову варту» за номером 15-60, або ж мені особисто на мою сторінку у Фейсбук. І ми будемо жорстко на це реагувати», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Попередня публікаціяЗ початку епідемії у Вінниці зареєстровано вже 1101 лабораторно підтверджений випадок інфікування коронавірусом
Наступна публікаціяУ Вінниці скоротять довжину автобусного маршруту №19

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я