Щовихідних протягом літа у Вінниці проходять онлайн-заходи у рамках проєкту «Мистецькі вихідні». Цієї суботи, 4 липня, працівники Вінницької міської централізованої бібліотечної системи підготували для вінничан «Американський вікенд». Долучитися онлайн до майстер-класів та віртуальних подорожей на цю тематику можуть всі бажаючі у спільноті Viber «Мистецькі вихідні онлайн» https://cutt.ly/wosGj0B, повідомляє Вінницька міська рада.

Тож, представники бібліотеки-філії №2 запрошують вінничан у віртуальну подорож «У пошуках загублених скарбів» (пам’ятки древніх цивілізацій). Бібліотека №3 презентує майстер-клас «Троянда – символ Америки». Філія №5 підготувала майстер-клас з виготовлення прикрас з бісеру та пір’я «Пригоди в прерії».

Пройде 4 липня й онлайн-урок «Welcome to USA», віртуальна подорож «Цікаві факти про Америку», літературна мозаїка «Цікавинки з життя письменників США», кіно-вікенд «Книги читай – фільми переглядай».

Бібліотека-філія №14 підготувала для вінничан відеопрезентацію «Американські письменники – дітям». Представники Центральної бібліотеки для дітей та юнацтва проведуть віртуальну мандрівку «Америка: відома та невідома».

Попередня публікаціяНа Вінниччині іще 20 випадків інфікування на Covid-19
Наступна публікаціяНа Вінниччині депутат проголосував за виділення землі товариству в якому працює

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я