Home Новини На Вінниччині депутат проголосував за виділення землі товариству в якому працює

На Вінниччині депутат проголосував за виділення землі товариству в якому працює

0
На Вінниччині депутат проголосував за виділення землі товариству в якому працює

На Вінниччині прокуратура, в судовому порядку, вимагає скасування рішень органу місцевого самоврядування та повернення державі земельні ділянки вартістю 7,2 мільйони гривень.

Калинівською місцевої прокуратурою Вінницької області встановлено факт прийняття сесією однієї із сільських рад Хмільницького району рішень в умовах реального конфлікту інтересів – депутат сільської ради проголосував за рішення, яке стосувалось товариства, де він працює на посаді заступника генерального директора. 

Вказаними рішеннями надано дозвіл на виготовлення, а згодом і затверджено технічну документацію на дві земельні ділянки. 

У подальшому, між сільською радою та товариством з обмеженою відповідальністю, укладено договір оренди земельних ділянок загальною площею 25,5 га.

Факт наявного конфлікту інтересів підтверджено судом. Винну особу притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 та ч. 2 ст. 1727 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У зв’язку з чим, Калинівською місцевою прокуратурою до Господарського суду Вінницької області скеровано позов в інтересах держави до однієї із сільських рад Хмільницького району та суб’єкта господарювання про визнання незаконними, скасування двох рішень органу місцевого самоврядування та повернення державі двох земельних ділянок загальною площею 25,5 га та вартістю 7,2 млн грн, який наразі перебуває на розгляді, повідомляє пресслужба прокуратури Вінницької області.