Вінницька партія окреслила своє ідеологічне позиціонування. Якщо стисло ідеологічне позиціонування вінницької партії виглядає наступним чином:

Є старі політики, а є ми.

Є проросійський реванш, а є ми.

Є Порошенко і Гройсман, а є ми.

Є “слуги народу”, а є ми.

Є місцеві клани, а є ми.

Пише прес-служба “Партії Вінничан” в фейсбук.

“Часто нам задають питання, яка мета створення “Партії Вінничан”? Наведемо один приклад. На фото результати закритого соцопитування Офісу Президента по Вінницькій області.

Вас влаштовує, що нашою областю наступних 5 років будуть керувати депутати ОПЗЖ, “слуги народу” на кшталт тих хто пройшов у Верховну Раду, люди Порошенка, Гройсмана, Тимошенко, чи Ляшка?

Ми змиримося з тим, що все залишиться «так, як було і як є»?

Жодні зміни нам не цікаві?

А поміж тим представники саме цих партій будуть не тільки в обласній раді “ділити бюджети”, а й обиратимуть вінничанам нового керівника області – голову виконкому та розставлять своїх людей на посади директорів всіх обласних управлінь та департаментів.

Чи є якісь шанси у вінничан реалізувати свої знання та досвід на управлінських посадах, чи хоча б стати депутатом без політичних хабарів лідерам цих партій, чи приналежності до цих “елітних політичних військ” Вінниччини?

Жодного шансу!

Вас влаштовує реванш проросійських сил, чи консервація чиновників з орбіти Порошенка та Гройсмана та остаточний дерибан області декількома кланами?

Нас – ні!”

Пишуть “вінничани” в соціальній мережі.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Вінницькій області партія Зеленського опустилась на третє місце у рейтингу.

Попередня публікаціяЗлива повалила дерева на семі вулицях у Вінниці
Наступна публікаціяНа Вінниччині через необережність вбили 23-річного хлопця

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я