У Вінниці продовжуються роботи з капітального ремонту вулиць приватного сектору. Асфальтування проходить на умовах співфінансування, коли частину коштів платить місто, а іншу – місцеві мешканці, повідомляє Вінницька міська рада. Внаслідок епідемії коронавірусу попередні плани на цей рік коригуватимуться, але роботи  триватимуть. Адже покращення умов для мешканців приватного сектору є пріоритетним напрямком. 

2 фото дорога.jpg

Першою вулицею, яку заасфальтували в цьому році, стала вул. Войцехівського, яка розташована на околиці міста й межує з Вінницькими Хуторами. Раніше тут не було взагалі асфальтового покриття. Тепер майже півкілометра нової дороги. Свіжий асфальт постелили на площі біля 2 тис. м2.

Після цього, за таким же принципом співфінансування, капітально відремонтували ділянку по вулиці Огієнка, тут заасфальтували майже 600 м/п дороги. Також оновили вулицю Свідзінського, на якій заасфальтували більше 2 тис. м2 дороги.

3 фото.jpg

На минулому тижні завершились роботи по вулиці Юрія Смірнова, де теж було влаштовано біля 2-х тис. м2 нового асфальтового дорожнього покриття та днями завершився ремонт по вулиці провулку О. Кошового, тут оновили 1895 м2 покриття.

Попередня публікаціяНа Вінниччині затримали продавця маріхуани
Наступна публікаціяНа Вінниччині паводками підтоплює місто Могилів-Подільський

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я