Home Відео На Вінниччині паводками підтоплює місто Могилів-Подільський

На Вінниччині паводками підтоплює місто Могилів-Подільський

0
На Вінниччині паводками підтоплює місто Могилів-Подільський

Водна стихія завдає збитків не лише Закарпаттю на Вінниччині також підтоплює міста та села.  До містян Могилів – Подільського звернувся міський очільник Петро Бровко, він повідомив про проведення паводкової комісії та що після скидання води з водосховища її рівень підніметься на метр. Також розповів, які вулиці та домоволодіння буде підтоплено. Виступ міського голови поширило місцеве видання «Краяни».

«Ситуація погіршилась у зв’язку з тим що продовжують зливи падати. Можливо, на 12 годину ця хвиля додаткового скидання, розвантаження водосховища, хвиля дійде до нас, а це додатковий метр рівня води. Ми вийдемо на рівень води 6,60. При цьому рівні води у нас буде підтоплення», – каже Петро Бровко.

Як припускає міський голова, вода буде триматися можливо добу чи дві, а пік припаде на четвер 25 червня.

«Я думаю, що рівень можливості водосховища, на сьогоднішній день, порівняно з восьмим роком, має додаткових півтора метри. Це мільярди кубів води. Готові з більшим запасом сприймати паводок який іде сьогодні з Галича і з Залєщіків. На жаль, за ніч там випала іще більш рекордна кількість опадів. Сховище чекає від трьох до п’яти мільярдів кубів води. Можлива іще одна хвиля на завтра», – каже міській очільник.

Більше дивіться відео: