Home Новини Вінниця отримала найвищий рейтинг інвестиційної привабливості

Вінниця отримала найвищий рейтинг інвестиційної привабливості

0
Вінниця отримала найвищий рейтинг інвестиційної привабливості

“Кредит-Рейтинг” підвищив рейтинг інвестиційної привабливості Вінниці до рівня uaINV5 – найвищий рівень. Новину повідомив зі своєї сторінки у Фейсбук міській очільник Сергій Моргунов.

“Хороша новина – Вінниця отримала найвищий рейтинг інвестиційної привабливості «uaINV5», про що повідомило рейтингове агентство Кредит-Рейтинг. Це важливо для репутації Вінниці як надійного партнера і комфортного міста для ведення бізнесу”, – повідомляє Сергій Моргунов.

За його словами, кілька років поспіль Вінниця підтверджувала свої позиції на рівні високої інвестиційної привабливості. І цьогорічна динаміка – знак того, що місто рухається у правильному напрямку.

“Зараз ми повинні підтримати розвиток економіки в непростих умовах. На це спрямована і наша антикризова програма «Вінничани важливі». Але також велике значення має продовження тих інвестиційних проектів, які були започатковані раніше. Наші партнери – «HEAD», «Грін Кул», «ТІСІЕС УКРАЇНСЬКІ ІНВЕСТИЦІЇ» – готові розпочати будівництво своїх заводів після завершення карантину. А ми, в свою чергу, продовжуємо розбудову інфраструктури Вінницького індустріального парку. Для нашої громади потрібні нові точки зростання, адже це нові робочі місця для вінничан і надходження до бюджету”, – ділиться планами міській очільник.