У Вінниці розпочали капітальний ремонт бібліотеки на Бучми. Про це повідомляє мер міста Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці.

Розпочали капітальний ремонт бібліотеки №16 на вулиці Бучми. Для мешканців району Малих Хуторів це не тільки читальня, а й центр активностей. Особливо тут люблять займатися діти – на гуртках та майстер-класах. Тут має бути комфортно як відвідувачам, так і працівникам.

Будівля досить стара, а останній ремонт проводився у 1985 році. У наших планах осучаснити приміщення та впорядкувати прилеглу територію, яка може стати майданчиком для заходів open-air. Замінимо дах, вікна та двері, а також утеплимо стіни. У бібліотеці з’явиться централізоване водопостачання, а систему опалення модернізуємо.

Знаю, що, коли почались підготовчі роботи до реконструкції, у районі з’явились чутки, що приміщення нібито комусь мають віддати: і там зроблять ресторан чи щось таке. Повна нісенітниця. Бібліотека залишиться там, де вона і була! Зміняться її зовнішній вигляд та інтер’єр. Розраховуємо, що до кінця року читачі зможуть поділитися своїми враженнями від оновленої бібліотеки.

Попередня публікаціяНа Вінниччині рятувальники дістали корову з каналізації. Фото
Наступна публікаціяУ Вінниці засудили жінку, яка у липні минулого року «замінувала» вінницький супермаркет

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я