Home Відео Молода жінка померла у Вінниці через неотримання медичної допомоги, обставини з’ясовує поліція

Молода жінка померла у Вінниці через неотримання медичної допомоги, обставини з’ясовує поліція

0
Молода жінка померла у Вінниці через неотримання медичної допомоги, обставини з’ясовує поліція

Молода жінка, мати трьох дітей померла через те що медики кардіоцентру відмовились надавати допомогу, вважає її брат вчитель інформатики зі школи № 18 Богдан Греля. Про це він написав в соціальній мережі Фейсбук.

«Вчора, 12.06.2020 в моєї сестри стався сердечний приступ. Швидка привезла її в кардіоцентр. Де її відмовилися приймати і відправили додому, мотивуючи це тим, що з таким діагнозом живуть. Коли сестра приїхала додому приступ повторився. Швидка, яка приїхала, вже її не врятувала. В сестри залишилося троє маленьких дітей. Найстаршому 3 роки. Як з цим жити, хто працює в медицині, на кого надіятися? Наші можновладці багато років поспіль знищували медицину, освіту…, націю. Я втратив людину, яка найкраще мене розуміла і найбільше любила», – пише Бодан Греля.

Цей пост викликав неабиякий резонанс серед вінничан. Тепер обставини смерті жінки перевіряють правоохоронці.

Як встановило досудове розслідування, 12.06.2020 о 17:51 год до Вінницького районного відділення поліції Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області надійшло повідомлення про те, що 12.06.2020 близько 17:50 год. в с. Агрономічне, померла жінка 1991 року народження. За вказаним фактом, 12.06.2020,  внесено до ЄРДР та розпочато досудове слідство у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України. Для встановлення причини смерті по справі призначено судово-медичну експертизу.

На даний час у кримінальному провадженні проводяться допити свідків,   виконуються інші першочергові слідчі дії, спрямовані на всебічне, повне і неупереджене дослідження обставин кримінального правопорушення.

Крім того, зважаючи на повідомлення рідних померлої про її звернення за медичною допомогою до однієї з медичних установ м. Вінниці, до ЄРДР внесено відомості за ч.2 ст. 139 КК України: ненадання без поважних причин допомоги хворому медичним працівником, якщо воно спричинило смерть хворого або інші тяжкі наслідки.

Досудове розслідування на даний час триває для встановлення об’єктивної істини по справах, повідомляє пресслужба прокуратури Вінницької області.

Фотограф Олена Маліцька поділилась відео з фотосесії яку відзняли до 8 березня.

“Співчуваю родині! Зовсім нещодавно Олена з сім’єю приймали участь у нашому з Анною фотопроекті до 8 березня і були такі щасливі… Олена така життєрадісна і позитивна, що кожен хто знаходився поруч ставав трішки щасливішим. Я була в захваті від сімейної фотозйомки і зняла це відео в подарунок на згадку про цей день. Щирі співчуття”, – пише фотограф.