У Вінниці представники фонду «СтопВірус» передали до обласного лабораторного центру високошвидкісну міні-центрифугу. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

В рамках благодійної ініціативи Володимира Гройсмана «СтопВірус», яку підтримав міський голова Сергій Моргунов, медичним працівникам Вінниччини з початку пандемії постійно надавали допомогу. Лікарням області передавали засоби індивідуального захисту,  ліки, деззасоби та інші необхідні речі. Неодноразово допомогу надавали і Вінницькому обласному лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я.  Зокрема це й ампліфікатор для проведення ПЛР-діагностики https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=6917 . 

«Сьогодні ми передаємо до Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ високошвидкісну міні-центрифугу, яка  використовується при виділенні РНК/ДНК. Це підготовка для проведення ПЛР-тестів в ампліфікаторі. В одну центрифугу загружається по 12 пробірок. Всі пробірки центрифугуються по 5 раз, кожного разу лаборанти додають різні реагенти, тому ті центрфуги які є, вони використовується без зупину і мають велике навантаження. Це був необхідний прилад для лабораторного центру», – розповіла голова правління Благодійного фонду «Подільська громада» Олена Данілова. 

Як зазначили у Вінницькому обласному лабораторному центру МОЗ ця центрифуга полегшить їм роботу.  «Коронавірус відноситься до респіраторної групи, він визиває важкі стани в людей. Ми досліджуємо РНК. Це дуже важливо при COVID-19. Ми проводимо до 300 досліджень в день. Хочу подякувати «СтопВіурусу», адже ця центрифуга дійсно полегшить нам роботу», – зазначила завідуюча вірусологічною лабораторією Валентина Князєва.

Попередня публікаціяУ Вінниці п’яний водій влаштував бійку з патрульними. Фото
Наступна публікаціяНа Вінниччині зафіксували 56 випадків продажу алкоголю неповнолітнім

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я