Керівник поліції Вінниччини Іван Іщенко призначив двох заступників з Одещини

Сьогодні, 10 червня, начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко представив керівному складу поліції двох своїх заступників.

Заступником начальника ГУНП – начальником кримінальної поліції призначено Олександра Остроглядова, який до цього часу перебував на посаді начальника Суворівського відділу поліції в м.Одесі ГУНП в Одеській області.  Підполковник поліції Олександр Остроглядов має чималий досвід оперативної роботи в підрозділах карного розшуку та слідстві.


Також Наказом Національної поліції України тимчасово покладено обов’язки заступника начальника Головного управління Національної поліції Вінниччини на полковника Олега Кашперука, який останні роки на Одещині керував Лиманським відділом поліції.   


Новопризначеним керівникам Іван Іщенко побажав успіхів у службі та зазначив, що кадрові зміни покращать ефективність  роботи поліції Вінниччини, повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

Попередня публікаціяВінничани зможуть дізнатись про штрафи за порушення ПДР через мобільний додаток
Наступна публікаціяВінничани просять у петиції врегулювати рух на перехресті вулиці А. Шептицького та Сабарівського шосе

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я