На Вінниччині працівники екологічної інспекції виявили забруднення ставка та мор риби. Про це йдеться у повідомленні Державної екологічної інспекції у Вінницькій області.

На адресу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області надійшло звернення від громадянина про незадовільний стан води в ставку Новий села Іванківці Козятинського району, а саме: вода змінила колір, з’явився специфічний запах та почала дохнути риба. Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Вінницькій області 02 червня 2020 року було відібрано проби для визначення вмісту забруднюючих речовин.

За результатами інструментально-лабораторного дослідження було виявлено перевищення гранично допустимих концентрацій (ГДК) забруднюючих речовин, що нормуються для водойм рибогосподарського призначення, по таких показниках: азот амонійний – в 5,8 разів; фосфати – в 0,6 разів; нітрит-іони – в 0,44 рази. Крім того, при обстеженні водойми було зафіксовано критично низький рівень розчиненого кисню, що становив 2,12 мг/дм3 при нормі не менше 4 мг/дм3.

Попередня публікаціяУ Вінниці судитимуть “виробників” фальсифікованого елітного алкоголю. ФОТО
Наступна публікаціяЯк звернутись до лікаря у вихідні розповіли у міськраді Вінниці