Home Новини Вінницькі аудитори знайшли порушень у закупівлях за січень-квітень на майже 448 мільйонів

Вінницькі аудитори знайшли порушень у закупівлях за січень-квітень на майже 448 мільйонів

0
Вінницькі аудитори знайшли порушень у закупівлях за січень-квітень на майже 448 мільйонів

За результатами державного фінансового контролю у сфері публічних закупівель упродовж січня-квітня поточного року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області провели моніторинг 122 процедур закупівель товарів, робіт та послуг загальною очікуваною вартістю 454,8 млн грн.

Майже у 95 % випадків (116 заходів контролю) виявлено порушення законодавства у сфері публічних закупівель при проведенні замовниками процедур закупівель загальною вартістю 447,9 млн грн.

За результатами моніторингу закупівель попереджено витрати коштів за процедурами закупівель, проведеними з порушенням законодавства, загальною вартістю 55,9 млн грн, шляхом відміни 35 закупівель загальною очікуваною вартістю 45,3 млн грн та розірвання 21 договору на загальну суму 10,6 млн грн.

Серед найпоширеніших порушень – застосування переговорної процедури за відсутності визначених підстав, не відхилення замовником тендерної пропозиції учасника, яка не відповідала умовам тендерної документації, порушення в частині складання форм документів.

Держаудитслужба повідомляє, що зателефонувавши на «телефон довіри», який функціонує щодня, крім вихідних та святкових днів, з 09:00 до 18:00, а в п’ятницю з 09:00 до 16:45, кожен громадянин може повідомити про факти незаконного використання посадовими особами підприємств, установ та організацій бюджетних коштів. («Телефони довіри»: (044) 484-69-45 – апарат Північного офісу Держаудитслужби, (0432) 66-28-96 – Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області).

Крім того, в Управлінні за номером (0432) 66-14-56 діє пряма «антикорупційна лінія», за якою можна повідомити про випадки зловживання посадовими особами Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області службовим становищем, повідомляє пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області.