Home Новини У Вінниці продовжують ремонтувати дахи багатоповерхівок

У Вінниці продовжують ремонтувати дахи багатоповерхівок

0
У Вінниці продовжують ремонтувати дахи багатоповерхівок

Нещодавно завершився капітальний ремонт покрівлі вул. Келецька, 126а. Це уже чотирнадцята багатоповерхівка, на якій цього року відремонтували дах.

Незважаючи на те, що епідемія коронавірусу внесла корективи у попередні плани по капітальному ремонту та реконструкції на 2020 рік. Видатки на ці напрямки зменшилися на 30 %, у місті все ж таки продовжуються ремонті роботи.

«Незважаючи на те, що у зв’язку з пандемією коронавірусу видатки на наш напрямок зменшилися на 30%, ми продовжуємо працювати. Цього року нам вдалося уже капітально відремонтувати покрівлі на 14-ти багатоквартирних будинках», – зазначив директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Наразі капітальний ремонт покрівель триває за адресами: вул. Келецька,39; вул. Хмельницьке шосе,49; вул. К. Коріатовичів,129; просп. Космонавтів,62; просп. Космонавтів,42; вул. Р. Скалецького,35/194; вул. Грибоєдова,6; вул. Стрілецька,66; вул. І. Миколайчука,18; вул. М. Литвиненко-Вольгемут,29; вул. Константиновича,37; вул. Келецька,130; просп. Коцюбинського,48; вул. Острозького,23; вул. М.Оводова,77; вул. В. Порика,16; вул. Д. Майбороди,9; вул. Брацлавська,20, повідомляє Вінницька міська рада.