Нещодавно завершився капітальний ремонт покрівлі вул. Келецька, 126а. Це уже чотирнадцята багатоповерхівка, на якій цього року відремонтували дах.

Незважаючи на те, що епідемія коронавірусу внесла корективи у попередні плани по капітальному ремонту та реконструкції на 2020 рік. Видатки на ці напрямки зменшилися на 30 %, у місті все ж таки продовжуються ремонті роботи.

«Незважаючи на те, що у зв’язку з пандемією коронавірусу видатки на наш напрямок зменшилися на 30%, ми продовжуємо працювати. Цього року нам вдалося уже капітально відремонтувати покрівлі на 14-ти багатоквартирних будинках», – зазначив директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Наразі капітальний ремонт покрівель триває за адресами: вул. Келецька,39; вул. Хмельницьке шосе,49; вул. К. Коріатовичів,129; просп. Космонавтів,62; просп. Космонавтів,42; вул. Р. Скалецького,35/194; вул. Грибоєдова,6; вул. Стрілецька,66; вул. І. Миколайчука,18; вул. М. Литвиненко-Вольгемут,29; вул. Константиновича,37; вул. Келецька,130; просп. Коцюбинського,48; вул. Острозького,23; вул. М.Оводова,77; вул. В. Порика,16; вул. Д. Майбороди,9; вул. Брацлавська,20, повідомляє Вінницька міська рада.

Попередня публікаціяНа Вінниччині судитимуть членів організованої групи, які підробили понад 550 договорів оренди землі
Наступна публікаціяВінницькі аудитори знайшли порушень у закупівлях за січень-квітень на майже 448 мільйонів

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я