На Вінниччині влаштували незаконне сміттєзвалище. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

До Державної екологічної інспекції у Вінницькій області надійшло звернення від жителя с. Оленівка Вінницького району щодо порушення правил експлуатації санкціонованого місця видалення твердих побутових відходів. Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Вінницької області при виїзді на місце було підтверджено факти порушення норм експлуатації місця видалення відходів, а саме: виявлено поодинокі місця загорання та тління відходів, допускаються факти змішування та захоронення (не перероблених і необроблених) побутових відходів а також відходів для утилізації яких в Україні існує відповідна технологія; не забезпечено своєчасного пересипання відходів ізолюючими матеріалами та не здійснено їх ущільнення.

За результатами розгляду звернення за виявлені порушення Оленівського сільського голову притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу та наголошенню про необхідність проведення робіт з приведення санкціонованого місця видалення твердих побутових відходів у відповідність до чинного законодавства для відновлення законності та забезпечення прав громадян на безпечне для життя і здоров’я навколишнє природне середовище.

Станом на 01.06.2020 року Оленівське місце видалення твердих побутових відходів підгорнуте, пересипане ізолюючим матеріалом та здійснено його ущільнення.

За результатами розгляду звернення жителя с. Оленівка упорядковано санкціоноване сміттєзвалище !!!До Державної екологічної інспекції у Вінницькій області надійшло звернення від жителя с. Оленівка Вінницького району щодо порушення правил експлуатації санкціонованого місця видалення твердих побутових відходів. Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Вінницької області при виїзді на місце було підтверджено факти порушення норм експлуатації місця видалення відходів, а саме: виявлено поодинокі місця загорання та тління відходів, допускаються факти змішування та захоронення (не перероблених і необроблених) побутових відходів а також відходів для утилізації яких в Україні існує відповідна технологія; не забезпечено своєчасного пересипання відходів ізолюючими матеріалами та не здійснено їх ущільнення. За результатами розгляду звернення за виявлені порушення Оленівського сільського голову притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу та наголошенню про необхідність проведення робіт з приведення санкціонованого місця видалення твердих побутових відходів у відповідність до чинного законодавства для відновлення законності та забезпечення прав громадян на безпечне для життя і здоров’я навколишнє природне середовище. Станом на 01.06.2020 року Оленівське місце видалення твердих побутових відходів підгорнуте, пересипане ізолюючим матеріалом та здійснено його ущільнення.

Опубліковано Державна екологічна інспекція у Вінницькій області Вівторок, 2 червня 2020 р.
Попередня публікаціяУ Вінниці судитимуть адвоката якого підозрюють в шахрайстві
Наступна публікаціяУ Вінниці відбувся онлайн фінал серед учасників конкурсу «Бюджет шкільних проектів»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я