Home Новини У Вінниці оформлення муніципальної доплати за антикризовою програмою розпочнуть проводити у червні

У Вінниці оформлення муніципальної доплати за антикризовою програмою розпочнуть проводити у червні

0
У Вінниці оформлення муніципальної доплати за антикризовою програмою розпочнуть проводити у червні

У Вінниці оформлення муніципальної доплати за антикризовою програмою розпочнуть проводити у червні. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

З липня понад 14 тисяч вінничан почнуть отримувати щомісячну муніципальну доплату. Її середній розмір становитиме 300 гривень і виплачуватимуть її до кінця року. Про це йдеться у новому програмному документі, що орієнтований на пом’якшення соціальних та економічних наслідків пандемії, – Програмі антикризової підтримки Вінницької міської ОТГ «Вінничани важливі» https://cutt.ly/syPA2JS , яку ініціював міський голова Сергій Моргунов.

Для оформлення цієї допомоги з початку червня працівники департаменту соціальної політики міської ради розпочнуть зв’язуватись у телефонному режимі з людьми, яким передбачено доплату. Людям розкажуть, в який день та час їм потрібно прийти до Центру надання адміністративних послуг за місцем проживання, щоб оформити допомогу.

За додатковими роз’ясненнями можна звертатись за номерами телефонів: 50-83-88 (Управління соціального захисту населення «Вишенька»), 50-86-70 (ЦНАП «Замостя» та «Старе місто»).

Муніципальну допомогу отримають:
– непрацюючі пенсіонери, розмір пенсій яких не перевищує 2 000 гривень;
– непрацюючі вінничани, які отримують державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю;
– непрацюючі вінничани з інвалідністю з дитинства;
– люди, які доглядають за тяжкохворими дітьми.

По 500 гривень в місяць отримають ті сім’ї, де виховуються неповнолітні діти з інвалідністю підгрупи «А».