Карантин на Вінниччині подовжать до 22 червня але послаблять уже сьогодні

Отже, сьогодні 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися у кожному регіоні окремо, в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному брифінгу.

«В Україні розроблений дуже чіткий механізм виходу з карантину, з конкретними показниками щодо пом’якшень карантину. З 22 травня – другий етап: відновлюється робота громадського, приміського та внутрішньообласного транспорту, також дозволяється проведення релігійних закладів, але за умови – 1 людина на 10 кв. м. Окрім того, відновлюється робота готелів, але без функціонування ресторанів», — наголосив Максим Степанов.

Як пом’якшуватимуть карантин на Вінниччині

Вчора, 21 травня на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянули пом’якшення обмежувально-карантинних заходів в області.

Першим питанням комісія вирішила: на засіданнях відповідних комісій техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування розглянути питання щодо можливості відкриття закладів дошкільної освіти з 25 травня 2020 року після отримання дозволу від територіальних органів Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області за результатами аналізу придатності питної води.

Під час засідання члени обласної комісії також розглянули питання про відновлення автобусного сполучення у Вінницькій області.

Тож, комісія вирішила відновити регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом на міському, приміському та внутрішньообласному сполученні з дотриманням протиепідемічних заходів.

Також, з першого червня планують відновити залізничне сполучення, про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій 21 травня.

“Вже з 1 червня Україна розпочне перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні. Карантин дав час, щоб підготуватися до прийому пасажирів”, – зазначив Міністр.

Між тим, Кабмін іще 20 травня опублікував постанову № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».
Документ передбачає продовження карантину з 22 травня до 22 червня.

Згідно з постановою у регіонах, в яких встановлено карантин, застосовуються визначені протиепідемічні заходи, а також заходи, що додатково встановлені органами державної влади та органами місцевого самоврядування в межах компетенції.


Попередня публікаціяУ Вінниці розвиватимуть соціальне підприємництво
Наступна публікаціяВінницькі рятувальники знешкодили боєприпаси знайдені на території області

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я