Home Новини На Вінниччині поліцейські зафіксували 55 фактів продажу неповнолітнім алкоголю та тютюнових виробів. Фото

На Вінниччині поліцейські зафіксували 55 фактів продажу неповнолітнім алкоголю та тютюнових виробів. Фото

0
На Вінниччині поліцейські зафіксували 55 фактів продажу неповнолітнім алкоголю та тютюнових виробів. Фото

На Вінниччині поліцейські зафіксували 55 фактів продажу неповнолітнім алкоголю та тютюнових виробів. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції.

20 травня ювенальні поліцейські обласного главку провели черговий превентивний захід щодо недопущення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім вінничанам. 

За словами начальника відділу ювенальної превенції Людмили Кузнєцової, захід проводився з метою перевірки дотримання продавцями торгових точок вимог законодавства щодо заборони продажу дітям слабоалкогольних, алкогольних напоїв та тютюнових виробів. 

Під час проведення профілактичного рейду, працівники поліції нагадали продавцям та адміністрації закладів про недопустимість порушення законодавчих норм та відповідальність за вчинення правопорушення. 

З початку 2020 року ювенальні поліцейські зафіксували 55 фактів продажу дітям алкогольних напоїв та тютюнових виробів. 81 протокол складено відносно неповнолітніх осіб за розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або появу у громадських місцях у п’яному вигляді.

Також під час заходу поліцейські роздали захисні маски дітям та дорослим, яких зустрічали на вулиці, та в черговий раз нагадали про необхідність дотримання запроваджених карантинних заходів.