Home Новини У Вінниці визначили переможців конкурсу «Європейське сузір’я»

У Вінниці визначили переможців конкурсу «Європейське сузір’я»

0
У Вінниці визначили переможців конкурсу «Європейське сузір’я»

На початку травня департамент культури міської ради оголосив мистецький онлайн конкурс «Європейське сузір’я», присвячений Дню Європи в Україні. Нещодавно були визначені переможці конкурсу.

У номінації «Музичне мистецтво» перше місце посів Владислав Левицький, друге – Всеволод Гандура, третє – Вікторія Титко. Переможці отримають дипломи та сертифікати на запис композиції в професійній студії звукозапису.

2 сузіря.JPG

У номінації «Живопис» перемогу розділили Ольга Євчук та Кіра Євчук. Переможці отримають дипломи та подарунки. У номінації «Художнє слово» перемогла Віліна Лендя, вона отримає диплом та сертифікат на запис композиції в професійній студії звукозапису.
Спеціальна номінація конкурсу – «Нові імена». Як зазначають у департаменті культури, саме на I мистецькому онлайн-конкурсі «Європейське сузір’я» народжуються майбутні зірки європейського масштабу. Це гурти: «DaSH to Aim», «Маріолл», студія естрадного вокалу «Victoria», які отримають можливість виступів на головних сценічних майданчиках міста та промоцію VinCulture Code.

3 сузіря.JPG

Дипломи та сертифікати будуть роздані після закінчення карантину.