Home Новини У Вінниці побільшало сучасних систем для збору сміття. Фото

У Вінниці побільшало сучасних систем для збору сміття. Фото

0
У Вінниці побільшало сучасних систем для збору сміття. Фото

У Вінниці побільшало сучасних систем для збору сміття. Про це повідомляє мер міста Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці.

«Розумних» систем для збору сміття у Вінниці побільшало. Нещодавно підземні контейнери встановили на перехресті вулиць Шевченка і Бойка, а також на просп. Юності поруч зі стадіоном школи №33. Вони працюють від сонячної енергії, передають дані про свою наповненість і блокують прийом відходів над межу. Таких майданчиків інноваційного типу у місті вже п’ять.

Контейнери охайні та більш екологічні на противагу звичайним відкритим бакам. Для роздільного збору окремі баки – для вологих і сухих відходів. Сміття не розноситься вітром та не забруднює прилеглу територію, а мешканці не скаржаться на неприємний запах. Завдяки озонаторам додатково відбуватиметься дезінфекція.

Майданчики обладнані системою пожежогасіння. Поруч – LED-світильники з датчиками руху, які реагуватимуть на наближення людини, та камери відеоспостереження.

Вдячний містянам, які вже призвичаїлись до нових контейнерів і правильно ними користуються. Сучасні технології – ознака Smart City, і Вінниця як найкомфортніше місто України буде й надалі їх впроваджувати для зручності мешканців.