У Вінниці опублікували унікальні світлини міста 1957 року. Дані світлини були опубліковані на сторінці Центру Історії Вінниці. 23-24 лютого 1957 у Вінниці проходила матчева зустріч з легкої атлетики, у якій приймала участь команда Київського політехнічного інституту та вінницька збірна. Учасник делегації КПІ – Всеволод Лапчинський, зробив декілька світлин з поїздки, якими залюбки ділимось із вами.
На фотографіях впізнаємо панораму сучасної вулиці Соборної та вуличні афіші міста. У сюжетах – учасники змагань, види стадіону у Центральному парку, де відбувалось дійство. Світлини зберегли дух дружнього спортивного суперництва.
Фото люб’язно надані Валерієм Томашевським, за що висловлюємо щиру подяку!