У Вінниці студентів запрошують долучитись до голосування у конкурсі «Навчальний заклад європейського рівня 2020»

У Вінниці студентів запрошують долучитись до голосування у конкурсі «Навчальний заклад європейського рівня 2020». Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Відділ молодіжної політики міської ради спільно з Вінницькою молодіжною радою оголосили онлайн конкурс «Навчальний заклад європейського рівня 2020» до Дня Європи. Він проходить окремо серед університетів, коледжів та професійно-технічних училищ.

«Перемогу здобудуть ті заклади, в яких підтримуються європейські цінності для навчання та умови для змістовного дозвілля молоді. Заклади, які наберуть найбільше балів і посядуть перші три місця, отримають відзнаки «Навчальний заклад Європейського рівня 2020». Відзнаки будуть передані вже після карантину, – каже начальниця відділу молодіжної політики міської ради Юлія Мончак.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно перейди на сторінку Вінницької молодіжної ради https://cutt.ly/fyWid6w та проголосувати за навчальний заклад. Результати будуть відомі 27 травня. Організатори запрошують студентів підтримати навчальні заклади свого міста.

Попередня публікаціяУ Вінниці водіїв-порушників почали штрафувати інспектори з паркування. Відео
Наступна публікаціяУ Вінниці на вулиці Пирогова автомобіль збив жінку

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я