На Вінниччині проводять ремонт дороги в центрі Немирова. ФОТО

На Вінниччині проводять ремонт дороги в центрі Немирова. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Вінницький області.

У Немирівському районі тривають роботи з поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С-02-14-52 (Стрий –Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка) – Немирів км 1+000 – км 2+690, що проходить через центр Немирова.

Наприкінці минулого тижня, згідно з технічним завданням, дорожниками у повному обсязі виконано комплекс робіт з встановлення бортових каменів. Наразі тривають роботи з влаштування вирівнюючого шару нового дорожнього покриття.

На ремонтній ділянці кваліфікованими працівниками Лабораторії з контролю якості виробництва та під пильним контролем інженерів Відділу якості та технічного контролю, відібрано зразки-керни та суміш частково влаштованого вирівнюючого шару покриття для проведення лабораторних досліджень. Варто відзначити, що роботи ведуться на замовлення ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» підрядною організацією ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ».

Шановні учасники дорожнього руху! Будьте уважні, на дорозі працює техніка! Дотримуйтесь правил безпеки дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість, не виконуйте небезпечних маневрів.

Попередня публікаціяВінничани що захищали Україну у добровольчих батальйонах проходитимуть лікування та реабілітацію за рахунок держави
Наступна публікаціяУ Вінниці вагітна жінка хотіла стрибнути з даху закинутої будівлі підшипникового заводу. Відео

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я