У Вінниці служба якості освіти України вважає організацію дистанційного освітнього процесу у 17 школі однією з найкращих

У Вінниці служба якості освіти України вважає організацію дистанційного освітнього процесу у 17 школі однією з найкращих. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Нещодавно відбувся антикризовий національний онлайн-EdCamp 2020 для освітян, присвячений змінам у шкільній освіті України в контексті сучасних подій. Під час заходу голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак відзначив репозитарій електронних освітніх ресурсів та систему онлайн тестування ФМГ№17 м. Вінниці як один із кращих зразків організації дистанційного освітнього процесу.

За словами директора департаменту освіти міської ради Оксани Яценко у нашому місті ще з 2007 року за підтримки Вінницької міської ради на базі фізико-математичної гімназії №17 створена та працює лабораторія інформаційно-комунікаційних технологій. Вона впроваджує новітні технології в освітній процес вінницьких шкіл та забезпечує його дистанційну підтримку. Освітній україномовний контент, створений учителями гімназії та інших закладів освіти міста користується популярністю не лише в Україні, а й у світі (Канада, Ізраїль, Польща, США).

«За допомогою освітніх ресурсів Лабораторії вчителі можуть працювати з дітьми як у реальному часі, так і у віртуальному. Учні мають можливість отримати додаткову цікаву й корисну інформацію з тієї чи іншої теми, перевірити свої знання та вміння. Впродовж останніх років значно зросла кількість активних користувачів продуктами Лабораторії під час короткотривалих карантинів. Коли було запроваджено довготривалий карантин, а освітній процес у закладах освіти переведено у дистанційний режим, наші школи змогли одразу скористатись освітніми ресурсами Лабораторії, значна частина педагогів вже мала певний досвід такої діяльності», – каже директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Як зазначила Оксана Яценко, нещодавно дистанційну роботу ФМГ №17 позитивно оцінив голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак. Він відзначив репозитарій електронних освітніх ресурсів та систему онлайн-тестування ФМГ№17 м. Вінниці https://test.edu.vn.ua .. На даний момент репозиторій містить у відкритому доступі біля 12000 електронних уроків з усіх предметів для 1-11 класів (https://disted.edu.vn.ua) . Тут розміщена також інтегрована платформа для проведення он-лайн уроків (вебінарів). Система онлайн-тестування працює як у тренувальному режимі, так і у режимі онлайн контролю знань учнів та містить більше 4000 тестових наборів. Зареєстрований вчитель може створювати і використовувати дистанційно зі своїми учнями тести, а також вести статистику навчальних досягнень.

Попередня публікаціяУ Вінниці на об’їзній дорозі сталась аварія за участі чотирьох автомобілів. ФОТО
Наступна публікаціяУ Вінниці розпочали реконструкцію тепломереж на вулиці Некрасова. Фото

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я