У Вінниці розпочали реконструкцію тепломереж на вулиці Некрасова. Фото

У Вінниці розпочали реконструкцію тепломереж на вулиці Некрасова. Про це повідомляє Вінницяміськтеплоенерго. Розпочалися роботи з реконструкції тепломережі ще на одній ділянці за адресою по вул. Некрасова,1. Буде замінено частину тепломережі довжиною 67 метрів у двотрубному прокладанні.

Використовуватимуть труби з попередньо ізольованим пінополіуретаном з низькою теплопровідністю, завдяки чому мінімізуються тепловтрати при транспортуванні теплової енергії. Виконання даних робіт дозволить виключити зі схеми теплопостачання 67 метрів вкрай аварійних теплових мереж (їх можна побачити на фото), через які подається теплоносій на 7 житлових будинків і ЗШ №30.

Відтак, КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» безперебійно (без зупинок на період ) надаватиме послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання за даними адресами. Період виконання робіт: з 05.05 по 03.06.

Попередня публікаціяУ Вінниці служба якості освіти України вважає організацію дистанційного освітнього процесу у 17 школі однією з найкращих
Наступна публікаціяУ Вінницькій області буде 63 ОТГ. Уряд затвердив перспективний план області

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я