Голова Вінницької ОДА Владислав Скальський опинився в зоні ризику

Сьогодні, в традиційному відеозверненні до українців Президент України попередив голів ОДА, що у тих регіонах, де будуть невиплати, голови ОДА щонайменше будуть позбавлені зарплати, а можливо, і позбавлені своїх посад, – пише телеграм-канал “Політична Арена Вінниччини”.


Нагадаємо, останнім і найбільш резонансним інцидентом з невиплатою компенсацій став мітинг лікарів у Вінницькому районі.


Також у своєму зверненні Володимир Зеленський докладно зупинився на зміні правил до місцевих виборів, які повинні відбутись в жовтні 2020 року.

Річ у тому, що в окремих політичних партій активізувався вірус, який сидить у них останні 28 років. Цей вірус має назву «хитрозробленість», – сказав президент у відеозверненні.

Розуміючи свої мізерні шанси на місцевих виборах, деякі партії намагаються змінити законодавство і встановити надумані бар’єри для регіональних партій. Таким чином старі політики хочуть попри політичну волю мешканців області «пролізти» в місцеві органи влади. Фактично – позбавити невеликі партії та безпартійних громадян можливості змінювати свій регіон на краще.

Я цього не допущу. Право бути обраним – це конституційне право кожного громадянина України, і Президент є гарантом додержання цього права.

Тому ніяких «двох третин», «п’яти відсотків» чи інших «схем» не буде.

Це позиція і моя, і партії «Слуга Народу». А старим політикам можу сказати тільки одне.

Якщо в якомусь регіоні нашої країни у вас немає підтримки, то змінювати потрібно свої вчинки, а не виборче законодавство.

Таким чином Володимир Зеленський гарантував конституційні права українців обирати та бути обраними.

Попередня публікаціяПро надбавки вінницьким лікарям розповів міській голова Вінниці
Наступна публікаціяНа Вінниччині прокуратура намагається повернути у власність громади дитячий садочок

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я