У Вінниці після карантину відкрився ринок «Урожай»: ціни та нові правила продажу. Фоторепортаж

У Вінниці після карантину відкрився ринок «Урожай». На вулицях квітнуть клумби, дерева і кущі бузку. Містяни пересуваються пішки без поспіху. Людей на вулицях не багато але є. Майже усі в масках, що правда у багатьох вони на підборідді.

Прямуємо до ринку «Урожай». На сходах підземного переходу співає хлопець, поруч стоїть дівчина з плакатом, на ньому написано, “Незрячий. Дякую всім”. Люди не походять повз них і кидають гроші, ми не виключення. Ближче до базару трапляється трохи більше людей, що і зрозуміло. На самому ринку людей помірно. Якщо порівняти зі звичайною, не карантинною і не святковою суботою то мало, принаймні так кажуть продавці.

За словами продавчині овочів, що перша взялась розповідати що і як, людей мало бо нема чим добратись і мабуть іще і коштів у людей нема щоб скуплятись. Проте овочі купляють бо ж травневі. З нею погоджується чоловік що торгує кавою, чаєм каже, люди скучили за спілкуванням. Приходять на ринок щоб пройтись на людей подивитись, поспілкуватись.

У тих рядах що під навісом асортимент широкий, все красиво затягнуте прозорою плівкою. Продавці усі в масках та рукавичках, загалом на ринку чистенько навіть у рядах з рибою. Вибір продуктів достатньо широкий і на любий смак та гаманець. Крім продуктів на «Урожаї» можна придбати товари для домашніх улюбленців та квіти.

Ціни на свіжі овочі:

  • Редиска – 20 – 25 гривень;
  • Молода капуста – 25 – 30 гривень;
  • Огірки – 30 – 50 гривень;
  • Зелена цибуля – 100 гривень;

На вході в м’ясний павільйон стоїть чоловік що вимірює усім відвідувачам температуру безконтактним термометром. Далі стоїть столик з дезінфікуючим розчином, ми скористались. Ми трохи розпитали чи не траплялись йому люди з підвищеною температурою, каже — ні. Ятки з ковбасами та сирами відкриті не всі, у тих що відкриті хороший асортимент і помірні ціни. Все виглядає смачно. На м’ясних рядах є великий вибір м’яса, продавці жваво закликають купувати, ціни помірні. Ми сфотографували для вас асортимент продукції тож дивіться фото.Попередня публікаціяНа Вінниччині через зливу затопило декілька домоволодінь. Фото
Наступна публікаціяМи будемо вимагати розпуску парламенту якщо він порушить Конституцію і прийме правки до Виборчого кодексу – нардеп декількох скликань від Вінниччини

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я