У Вінниці опублікували унікальні світлини лампового заводу. Фоторепортаж

У Вінниці в мережі з’явились світлини лампового заводу. Дані світлини з’явились у фейсбуці в спільноті «Старі світлини Вінниці». Даний альбом був опублікований Станіславом Іванчуком.

На світлинах зображені керівники, начальники та виробничий персонал відомого підприємства міста у різні періоди його активної діяльності. На підприємстві був свій науково-дослідний інститут і 15 виробничих цехів, у яких люди працювали у дві, а то і в три зміни. 

Нагадаємо, що Вінницький ламповий завод став наступником державного виробничого об’єднання «Жовтень», яке було засноване у 60-х роках минулого століття. Воно спеціалізувалося на виробництві скляних трубок для кінескопів і ламп денного освітлення, а також вакуумних індикаторів, мікросхем і транзисторів. На вінницькому виробничому об’єднанні «Жовтень» у середині 80-х років почала освоювати та налагоджувати випускати відому гру «Ну погоди» під логотипом «Електроніка».

Підприємство активно розвивалося та впроваджувало нові види продукції до 90-х років. Починаючи з 1997 року завод знаходився у стані банкрутства, а у 2010 році господарський суд виніс ухвалу про його ліквідацію.

Переважну кількість будівель та споруд на площі 36 гектарів сьогодні використовують під інші види виробництв та комерції, а більшість з них є закинутими. Тому ми зібрали для вас світлини часів розквітання підприємства та спогади, які у вінничан надовго залишаться у пам’яті.

Попередня публікаціяВінничан з інвалідністю запрошують на онлайн бізнес-курс
Наступна публікаціяНа Вінниччині через зливу затопило декілька домоволодінь. Фото

2 КОМЕНТАРІ(В)

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я