У Вінниці патрульні затримали правопорушника, який погрожував їм рушницею. Відео

У Вінниці патрульні затримали правопорушника, який погрожував їм рушницею. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції.

В ніч на 29 квітня, близько 23:40, на службовий планшет патрульним надійшло повідомлення, що на вулиці Якова Шепеля кричить людина і просить про допомогу. Інспектори оперативно прибули на місце події. 18-річна заявниця розповіла, що її 24-річний брат чинить насильство над своєю родиною. В домі знаходились його дружина, мати та малолітнє дитя.

Коли патрульні увійшли до помешкання, агресивний чоловік став висловлюватись в адресу поліцейських нецензурною лайкою, а згодом дістав предмет, схожий на мисливську рушницю, та почав направляти в сторону патрульних і погрожував їх вбити.

Охоронці порядку забігли в укриття та викликали підкріплення. Їм на допомогу прибули ще декілька екіпажів патрульної поліції. Шляхом перемовин правопорушника виманили з подвір’я та затримали.

Погроза патрульним

У Вінниці патрульні затримали правопорушника, який погрожував їм предметом, схожим на мисливську рушницюВ ніч на 29 квітня, близько 23:40, на службовий планшет патрульним надійшло повідомлення, що на вулиці Якова Шепеля кричить людина і просить про допомогу. Інспектори оперативно прибули на місце події. 18-річна заявниця розповіла, що її 24-річний брат чинить насильство над своєю родиною. В домі знаходились його дружина, мати та малолітнє дитя.Коли патрульні увійшли до помешкання, агресивний чоловік став висловлюватись в адресу поліцейських нецензурною лайкою, а згодом дістав предмет, схожий на мисливську рушницю, та почав направляти в сторону патрульних і погрожував їх вбити. Охоронці порядку забігли в укриття та викликали підкріплення. Їм на допомогу прибули ще декілька екіпажів патрульної поліції. Шляхом перемовин правопорушника виманили з подвір’я та затримали. На місце події викликали слідчо-оперативну групу.#vinpolice #патрульнаполіція

Опубліковано Патрульна поліція Вінницької області Середа, 29 квітня 2020 р.
Попередня публікаціяУ Вінниці пологовий будинок №2 відновив свою роботу, де вперше виявили COVID-19
Наступна публікаціяУ Вінниці триває будівництво новітнього корпусу міської лікарні швидкої медичної допомоги. Відео

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я