У Вінниці з початку епідемії зареєстровано 161 лабораторно підтверджений випадок інфікування коронавірусом

У Вінниці з початку епідемії зареєстровано 161 лабораторно підтверджений випадок інфікування коронавірусом. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

На сьогодні у Вінниці з початку епідемії зареєстровано 161 лабораторно підтверджений випадок інфікування коронавірусом. 37 людей вже одужали. Серед них 3 дітей та 16 медичних працівників. Нараз на COVID-19 хворіє 124 людини.

На стаціонарі в медичних закладах лікують 15 вінничан (12% захворілих), ті, хто має легкий або безсимптомний перебіг, лікуються амбулаторно вдома – 109 пацієнтів (88%).
Загалом під контролем сімейних лікарів перебуває 634 особи. В тому числі це 97 громадян, які повернулись із країн зі спалахом COVID-19, 428 – члени їхніх сімей та контактні громадяни, які віднесені до групи ризику інфікування коронавірусом.

Зняті з обліку після проходження двотижневої самоізоляції та не захворіли 833 особи. 16 мобільних бригад, які працюють у центрах первинної медико-санітарної допомоги, починаючи 3 квітня уже здійснили 751 виїзд до вінничан х підозрою на COVID-19 та відібрали 1436 зразків для ПЛР-тестів.

Зафіксовано випадок захворювання на коронавірусну інфекцію в працівниці фабрики «Володарка». Обласний лабораторний центр протестував методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) всіх контактних та потенційно контактних працівників підприємства (більше 200 людей). Позитивний результат тестів виявлено у 7 випадках. На фабриці була проведена дезінфекція, і підприємство зараз працює в штатному режимі.

Міські заклади охорони здоров’я продовжують отримувати замовлення за кошти бюджету громади по засобах захисту та дезінфекції.

«Протягом останнього тижня у міські заклади охорони здоров’я в рамках закупівель за кошти міського бюджету надійшло респіраторів 500 FFP3, костюмів біозахисту – 1225 одиниць, 7 пристроїв очищення та знезараження повітря. Крім того, для ЦМтаД придбано 4 дезінфікуючі рамки на вхід. Сьогодні після обіду очікується близько 4 тисяч респіраторів другого рівня захисту», – розповів Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Також уже виконала замовлення щодо пошиття 7300 захисних костюмів фабрика «Поділля». Наразі її працівники приступили до пошиття нового замовлення міської ради – відшиву 8 тисяч ізоляційних халатів для медиків. Завершено пошиття 10 тис. костюмів біозахисту на фабриці «Володарка».

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я