У Вінниці передадуть продукти харчування з дитячих садочків до лікарень міста

У Вінниці передадуть продукти харчування з дитячих садочків до лікарень міста. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

У Вінниці оптимізують витрати з міського бюджету – сьогодні, 23 квітня,  під  час онлайн засідання  виконавчого комітету Вінницької міської ради було прийнято рішення передати продукти харчування з дитячих садочків до лікарень міста.  Заклади охорони здоров’я вторинного рівня отримають харчі на загальну суму 131,5 тис. грн.  Таке рішення було прийнято враховуючи те, що діти, через карантин, з 14 березня не відвідують ДНЗ. 

Продукти харчування отримають: Вінницька міська клінічна лікарня «Центр матері та дитини», міська клінічна лікарня №3,  Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології, пологовий будинок №2, міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, пологовий будинок №1.

«Департамент освіти Вінницької міської ради безкоштовно передає із балансу закладів дошкільної освіти на баланс закладів охорони здоров’я вторинного рівня продукти харчування. Зрозуміло, що цього року потреба в продуктах для дитячих садків буде меншою, ніж зазвичай. Тому для оптимізації витрат бюджетних коштів ми перенаправляємо вже придбані продукти у стаціонари міста, де постійно є хворі, які потребують харчування», – повідомила директорка департаменту освіти Оксана Яценко.

Попередня публікаціяУ Вінниці опублікували новий сюжет вінницької розмальовки з найсмачнішими історичними десертами
Наступна публікаціяУ Вінниці оголосили результати конкурсу «Альтман сквер»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я