Home Новини На Вінниччині з 19 квітня закриваються всі ринки без виключення

На Вінниччині з 19 квітня закриваються всі ринки без виключення

0
На Вінниччині з 19 квітня закриваються всі ринки без виключення

На Вінниччині з 19 квітня закриваються всі ринки без виключення. Про це повідомляє Вінницька обласна державна адміністрація. Таке рішення обласної комісії ТЕБ та НС озвучив голова ОДА Владислав Скальський під час щоденного брифінгу щодо ситуації з розповсюдженням коронавірусної інфекції в області.

«Найзначніше нове обмеження – це закриття ринків, усіх, без виключення з 19 квітня. Якщо ми цього не зробимо, то карантин може бути продовжено до вересня.
Громадський транспорт в обласному центрі припиняє свою роботу вже цієї суботи о 18:00 і розпочне працювати не раніше 11:00 у неділю», – повідомив Владислав Скальський.

Очільник регіону наголосив, що є висока ймовірність, що саме після Великодніх свят буде значне збільшення кількості хворих на коронавірус, тому головним завдання керівництва області є недопущення цього і стабілізація ситуації. Але це залежить від того, наскільки свідомо громадяни сприйматимуть та виконуватимуть усі нові обмеження.

«Я закликаю кожного – діймо разом у цей нелегкий час! Святкуємо Великдень вдома!», – наголосив у своєму зверненні Владислав Скальський.

Для порівняння голова ОДА озвучив невтішну статистику у Чернівцях, де протягом доби мають 96 нових випадків і 759 загалом.
З огляду на це керівник вкотре наголосив, що посилення заходів безпеки та чітке виконання усіх правил – це найдієвіший крок у боротьбі з розповсюдженням коронавірусу.

«Ми серйозно посилюємо заходи безпеки в обласній державній адміністрації. Структурні підрозділи та загалом усі працівники, які забезпечують життєдіяльність області під час карантину, усі повинні ще ретельніше виконувати обмеження в спілкуванні, під час роботи з документами, інші настанови – це моє наполегливе прохання.
Пам’ятайте, зараз кожен контакт – потенційно інфікований, не тільки в лікарні, а й в нашому повсякденному житті», – наголосив Владислав Скальський.

Метою всіх заходів і обмежень є виключно збереження життя і здоров’я українців. Тож свідоме дотримання усіх карантинних правил є запорукою недопущення поширення небезпечного захворювання.

«З прийдешніми святами Вас. Будьте здорові!», – зазначив у підсумку Владислав Скальський.