Зросла гранична сума доходу для платників єдиного податку

ГУ ДПС у Вінницькій області інформує, що днями Верховна рада України прийняла Закон № 540, яким збільшила граничну суму доходу для платників єдиного податку. Дані зміни набрали чинності з 2 квітня 2020 року.

Відтак, право використовувати першу групу отримали фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень ( було 300000 грн). 

Перебувати на другій групі можуть фізичні особи-підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб та обсяг доходу не перевищує 5000000 гривень ( було 1500000 грн). 

Обрати третю групу можуть фізичні особи – підприємці та юридичні особи – суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 7000000 гривень (було 5000000 грн), повідомляє сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області.

Попередня публікаціяУ Вінниці здешевіли опалення та гаряча вода, але містяни не поспішають розраховуватись за спожиті послуги
Наступна публікаціяУ Вінниці для донорів крові готові надати спецтранспорт