Зросла гранична сума доходу для платників єдиного податку

ГУ ДПС у Вінницькій області інформує, що днями Верховна рада України прийняла Закон № 540, яким збільшила граничну суму доходу для платників єдиного податку. Дані зміни набрали чинності з 2 квітня 2020 року.

Відтак, право використовувати першу групу отримали фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень ( було 300000 грн). 

Перебувати на другій групі можуть фізичні особи-підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб та обсяг доходу не перевищує 5000000 гривень ( було 1500000 грн). 

Обрати третю групу можуть фізичні особи – підприємці та юридичні особи – суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 7000000 гривень (було 5000000 грн), повідомляє сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області.

Попередня публікаціяУ Вінниці здешевіли опалення та гаряча вода, але містяни не поспішають розраховуватись за спожиті послуги
Наступна публікаціяУ Вінниці для донорів крові готові надати спецтранспорт

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я